Ważne ogłoszenia

 

 Plany szkół SCHOLAR na dzień 08 - 10 GRUDZIEŃ 2017

można pobrać w pliku ZIP TUTAJ

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

Prywatne Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych po ZS

Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych w Białogardzie

Plan zajęć

Grupa LO I semestr I

 

Godzina lekcyjna

Sobota

16. 09. 2017r.

Niedziela

17. 09. 2017r..

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

1

8.00

 

Historia

I.Tyborski

 

 

3

 

 

 

X

 

X

2

8.50

 

Historia

I. Tyborski

 

 

3

 

X

 

X

3

9.50

 

J. polski

M. Kołodziejska

 

 

8

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

4

10.45

 

J. polski

M. Kołodziejska

 

 

8

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

5

11.35

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

 

Historia

I. Tyborski

 

3

6

12.25

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

 

Historia

I. Tyborski

 

3

7

13.15

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

Jęz. angielski

K. Pietrzak

 

8

8

14.15

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

Jęz. angielski

K. Pietrzak

 

8

9

15.05

 

X

 

X

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

10

15.55

 

 

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

11

16.45

 

 

 

 

12

17.35

 

 

 

 

 

 

Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych w Białogardzie

Plan zajęć

Grupa LO II semestr II

 

Godzina lekcyjna

Sobota

16. 09. 2017r.

Niedziela

17. 09. 2017r..

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

1

8.00

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

 

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

2

8.50

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

3

9.50

 

Historia

I. Tyborski

 

 

3

 

X

 

X

4

10.45

 

Historia

I. Tyborski

 

 

3

 

X

 

X

5

11.35

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

 

1

 

Biologia

M. Kozłowski

 

10

6

12.25

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

 

1

 

Biologia

M. Kozłowski

 

10

7

13.15

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

8

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

8

14.15

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

8

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

9

15.05

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

 

1

 

 

10

15.55

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

 

 

11

16.45

 

 

 

 

12

17.35

 

 

 

 

 

Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych w Białogardzie

Plan zajęć

Grupa LO III semestr III

 

Godzina lekcyjna

Sobota

16. 09. 2017r.

Niedziela

17. 09. 2017r..

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

1

8.00

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

 

X

 

X

2

8.50

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

 

 

X

 

 

X

3

9.50

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

Biologia

M. Kozłowski

 

10

4

10.45

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

Biologia

M. Kozłowski

 

10

5

11.35

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

8

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

6

12.25

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

8

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

7

13.15

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

 

 

Biologia

M. Kozłowski

 

10

8

14.15

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

10

9

15.05

 

Jęz. angielski

K. Pietrzak

 

 

10

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

 

1

10

15.55

 

Jęz. angielski

K. Pietrzak

 

 

10

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

11

16.45

 

X

 

X

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

 

1

12

17.35

 

X

 

X

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

 

1

 

Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych w Białogardzie

Plan zajęć

Grupa LO IV semestr IV

 

Godzina lekcyjna

Sobota

16. 09. 2017r.

Niedziela

17. 09. 2017r..

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

1

8.00

 

X

 

X

 

X

 

X

2

8.50

 

X

 

 

X

 

 

X

 

 

X

3

9.50

 

Przyroda

M. Wieczorek

 

 

2

 

X

 

X

4

10.45

 

Przyroda

M. Wieczorek

 

 

2

 

X

 

X

5

11.35

 

WOS

I. Tyborski

 

 

3

 

Jęz. polski

A. Skowrońska

 

1

6

12.25

 

WOS

I. Tyborski

 

 

3

 

Jęz. Polski

A. Skowrońska

 

1

7

13.15

 

X

 

X

 

 

WOS

I. Tyborski

 

3

8

14.15

 

X

 

 

X

 

WOS

I. Tyborski

 

 

3

9

15.05

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

Historia

I. Tyborski

 

 

3

10

15.55

 

Matematyka
A. Zacharek

 

 

9

 

Historia

I. Tyborski

 

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych w Białogardzie

Plan zajęć

Grupa LO V semestr V

 

Godzina lekcyjna

Sobota

16. 09. 2017r.

Niedziela

17. 09. 2017r..

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

1

8.00

 

X

 

 

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

2

8.50

 

X

 

 

 

Geografia

M. Wieczorek

 

2

3

9.50

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

5

 

Historia

I. Tyborski

 

3

4

10.45

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

5

 

Historia

I. Tyborski

 

3

5

11.35

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

X

 

X

6

12.25

 

Matematyka

A. Zacharek

 

 

9

 

X

 

X

7

13.15

 

Historia

I. Tyborski

 

 

3

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

8

14.15

 

Historia

I. Tyborski

 

 

3

 

Geografia

M. Wieczorek

 

 

2

9

15.05

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

8

 

J. angielski

K. Pietrzak

 

8

10

15.55

 

Biologia

M. Kozłowski

 

 

8

 

. J. angielski

K. Pietrzak

 

8

11

16.45

 

 

 

 

12

17.35

 

 

 

 

13

16.45

 

 

 

 

 

 

Liceum Ogólnokształcące „Scholar” dla Dorosłych w Białogardzie

Plan zajęć

Grupa LO VI semestr V

 

 

Godzina lekcyjna

Sobota

16. 09. 2017r.

Niedziela

17. 09. 2017r..

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

Przedmiot – nauczyciel prowadzący

Nr Sali

1

8.00

 

Język angielski

K. Pietrzak

Język rosyjski

A. Skowrońska

 

 

10

 

1

 

WOS

I. Tyborski

 

3

2

8.50

 

Język angielski

K. Pietrzak

Język rosyjski

A. Skowrońska

 

 

10

 

1

 

WOS

I. Tyborski

 

3

3

9.50

 

J. polski

A. Skowrońska

 

 

1

 

J. polski

A. Skowrońska

 

 

1

4

10.45

 

J .polski

A. Skowrońska

 

 

1

 

J. polski

A. Skowrońska

 

 

1

5

11.35

 

X

 

X

 

X

 

X

6

12.25

 

X

 

X

 

X

 

X

7

13.15

 

J. polski

A. Skowrońska

 

 

 

1

 

J. rosyjski

A. Skowrońska

 

1

8

14.15

 

J. polski

A. Skowrońska

 

 

 

1

 

. rosyjski

A. Skowrońska

 

1

9

15.05

 

WOS

I. Tyborski

 

 

3

 

 

10

15.55

 

WOS

I. Tyborski

 

 

3