Okazja - KOMPUTERY, MONITORY za 50% wartości.

 

 

 W związku z zaprzestaniem działalności szkoły "SCHOLAR" mamy do sprzedania wyposażenie szkoły takie jak KOMPUTERY, MONITORY, DRUKARKI, KRZESŁA , ŁAWKI,i inne wyposażenia szkolne.Sprzedajemy za 50% wartości. tel. (094) 312 83


 

 

 

 

Dna 17.10.2013r w Gimnazjum „Scholar” w Białogardzie, odbyła się doroczna uroczystość „Pasowania na Gimnazjalistę”.

Jest to ważne święto w kalendarzu szkolnych imprez, w czasie którego uczniowie klas pierwszych w tym roku szkolnym otrzymali darmowe tablety w ramach pomocy dydaktycznej, które mogą wykorzystywać na zajęciach lekcyjnych.

Ponadto dzięki dostępności WIFI na terenie szkoły mogą w każdej chwili pozyskiwać niezbędne informacje z Internetu. Dbając o dobro uczniów jak i rozwój edukacji każdy pierwszoklasista otrzymał komplet książek jak również przybory szkolne , które są niezbędne w prawidłowej edukacji.

Po uroczystym apelu i programie artystycznym, który przygotowała młodzież pod czujnym okiem swojego wychowawcy klasy p. Elżbiety Wiśniewskiej, Dyrektor szkoły p. Dorota Karpiesiuk pasowała uczniów klas pierwszych gdzie oficjalnie zostali włączeni w społeczność uczniowską szkoły „Scholar”.

 

Zobacz zdjęcia TUTAJ